• ZAPROJEKTUJEMY
  I WYKONAMY

  TWOJĄ KUCHNIĘ MARZEŃ

 • SKROJONĄ NA MIARĘ

 •  

   

   

   

   

   

   

  UNIKALNY DESIGN, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 •  

      MEBLE DO ZABUDOWY

 •  

   

      MEBLE ŁAZIENKOWE

 •  

  GARDEROBY

 • BIBLIOTEKI 

Sposoby płatności i dostawa

 

SPOSOBY PŁATNOŚCI:
 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 1. Przelew: forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do sklepu w celu przygotowania wysyłki.

  Dane do przelewów:

  Artystyczna Manufaktura Agnieszka Wojewódka
  ING BANK S.A. 83 1050 1054 1000 0091 4154 7233
  tytuł: nr zamówienia

 2. Płatności online - rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem BlueMedia S.A.. Regulamin płatności znajduje się na stronie operatora.
  Serwis BlueMedia S.A. udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic. W ofercie znadują się również płatności mobilne.
  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  metody płatności BlueMedia

 3. Gotówka przy odbiorze osobistym w naszym stacjonarnym sklepie przy ul. Bartyckiej 24/26 pawilon 13 w Warszawie 

 


 

DOSTAWA: 

Dostawy realizujemy za pośrednictwem:

 1. Kurier Inpost, DPD, DHL, Pocztex24 - koszt dostawy wynosi 19 zł za przesyłkę standardowych wymiarów i wadze do 31 kg.

  Przy przesyłkach niestandardowych koszt wyliczany będzie indywidualnie. 

 2. Paczkomaty InPost - koszt dostawy wynosi 14 zł i jest możliwy jedynie dla pojedynczych przesyłek o określonych gabarytach i wadze  do 15kg.

 3. Dostawa transportem własnym AM Interiors - meble na zamówienie indywidualne o dużych gabarytach oraz delikatne dostarczane są odpłatnie na terenie Polski transportem własnym AM INTERIORS. Przy produkcie wymagającym takiej formy transportu umieszczona jest stosowna informacja. Po opłaceniu transportu meble są dostarczane pod wskazany adres wnoszone, rozpakowywane, montowane, a pozostałości po opakowaniu usuwane.

  Czas dostawy

  Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata.  Przesyłki wysyłamy w dni robocze do godz.16.00. po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Doręczenia przez firmy kurierskie są realizowane do godz.17.00 do trzech prób, dzień po dniu.

  Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy i wynosi:

  • Kurierem (1-2 dni robocze)
  • Paczkomaty InPost (1-3 dni robocze)

   Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia! 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl