Filtruj
Cena
 • od
  do
 • ZAPROJEKTUJEMY
  I WYKONAMY

  TWOJĄ KUCHNIĘ MARZEŃ

 • SKROJONĄ NA MIARĘ

 •  

   

   

   

   

   

   

  UNIKALNY DESIGN, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 •  

      MEBLE DO ZABUDOWY

 •  

   

      MEBLE ŁAZIENKOWE

 •  

  GARDEROBY

 • BIBLIOTEKI 

Stylowy dom lub mieszkanie, już od progu powinno komunikować to, jaka atmosfera w nim panuje. To trochę tak, jak z wyjątkowym prezentem. Nawet najtrafniejszy podarunek wymaga opakowania w cudny papier i efektowną wstążkę. A co jest takim papierem i wstążką w przypadku akcesoriów drzwiowych? Oczywiście to, co znajduje się na skrzydle zewnętrznym, czyli złote, mosiężne kołatki do drzwi.

Jeśli chcą Państwo ozdobić swoje wejście takim właśnie – pięknym oraz wysokojakościowym – produktem, zapraszamy do zapoznania się z tą kolekcją!

Mosiężne kołatki do drzwi

Oferta kołatek mosiężnych do drzwi zewnętrznych

Doskonałym wyborem z naszej oferty będzie złota, mosiężna kołatka w kształcie amfory, do drzwi zewnętrznych. Model w kształcie amfory jest niezwykle elegancki i nieoczywisty. Na pierwszy rzut oka wcale nie przypomina wyposażenia do pukania. W związku z tym będzie pasować wszędzie tam, gdzie estetyka jest najważniejsza!

A co proponujemy oprócz tego? Dla miłośników bardziej klasycznego designu mamy coś specjalnego. W kolekcji tej znalazła się również mosiężna, złota kołatka do drzwi zewnętrznych z okrągłym uchwytem. Jej design jest niezwykle stylowy i przede wszystkim klasyczny. Od razu przywodzi na myśl szlacheckie dworki czy pałace!

Kołatka – alternatywa dla nowoczesności czy uzupełnienie dzwonka?

To, jak będą Państwo wykorzystywać te akcesoria, zależy tylko od Państwa potrzeb i upodobania. Niektórzy nasi Klienci wykorzystują produkty z tej oferty jako element dekoracyjny, mimo zamontowanego dzwonka.

Inni zaś nie lubią głośnego dźwięku urządzeń elektronicznych (tym dzwonka) i całkowicie rezygnują z nich na rzecz produktów takich jak złota, mosiężna kołatka do drzwi zewnętrznych. Bardzo często akcesoria te są stosowane w zastępstwie dzwonka, gdy przy samym wejściu nie ma konieczności sygnalizowania nadejścia gości, kuriera czy listonosza – np. na posesjach z zaawansowanym systemem kontroli dostępu takimi, jak technologia wideo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl